rodiklisCalendarDUKIeškotiNarių sąrašasVartotojų grupėsRegistruotisPrisijungti

Share | 
 

 Kavinė

Go down 
AutoriusPranešimas
Nina Dobrev
We live in a world where losing your phone is more dramatic than losing your virginity.
avatar

Prirašiau : 3234
Hugs : 147
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food

RašytiTemos pavadinimas: Kavinė   Antr. 03 03, 2015 5:08 pm

..

_________________

Will we ever say the words we're feeling reach down underneath and tear down all the walls. will we ever have our happy ending? Or will we forever only be pretending?


http://67.media.tumblr.com/7d5c959ac3921c35617f07bd895de709/tumblr_nox5xcoH201uvsme2o3_250.gif
http://67.media.tumblr.com/98e739185b29f02e3c74737e01734ed6/tumblr_nox5xcoH201uvsme2o5_250.gif
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą http://unrealstars.forumlt.com
Luke Hemmings
Exercise? I thought you said extra fries
avatar

Prirašiau : 123
Hugs : 9
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Antr. 03 31, 2015 12:32 pm

Luke dar kartą pasitrynė tvinksinčius smilkinius. Vos pakilus nuo minkštos lovos pilvo gurgimas išdavė, kad labiausiai Luke nori valgyti.
- Einam, kur nors pavalgyti,- jis sugriebė raktą nuo spintelės, ir kol laukė Ashley išsikabarojant iš lovos, priešais veidrodį kelis kartus persibraukė plaukus, nes šie buvo nepaklusniai išsidraikę į šalis. Atsegęs lagaminą jis netvarkingai išmėtė savo drabužius ant grindų ir išsirinkęs pirmą maikutę ir kelnes, kurios buvo ant viršaus visų kitų drabužių, persirengė. Po kelių akimirkų jau ir Ashley buvo pasirengus eiti.
Jiedu greitai nusileido iš trečiojo viešbučio aukšto ir atsidūrė gatvėje. Vos atvykus saulė dar taip aršiai nekepino, o dabar per ilgas buvimas jos atokaitoje erzino ir grasino saulės smūgiu.
Susikibęs už rankų jiedu lėtai patraukė siaura gatvele. Patys nelabai žinojo, kur eina, tačiau spėjo, kad bežingsniuojant vistiek jų kelyje turės pasitaikyti kažkokia kavinuke. Perėję itin siaurą gatvę, kad net teko pasileisti rankomis ir eiti vienam paskui kitą, porelę pasitiko mažytė gatvės kavinukė, su staliukais dviem po dideliais baltais skėčiais, kuri buvo įsikūrusi prie pat kanalo krašto. Pamatęs laisvas vietas Luke greitai nužingsniavo ir užėmė savo vietą, ir parodė merginai sėstis priešais. Greitai prie jų prisistatė jaunas juodaplaukis italas padavėjas.
- Ciao! Ciò che si desidera ordinare?- jis tarškėjo taip greitai, kad atskiri žodžiai susiliejo į vieną. Rankose jis laikė dvi odines knygas, kurios pasirodo buvo meniu. Jas padavęs jis vis dar stoviniavo prie staliuko.
- Mes išsirinksim, tada pakviesim,- atrodo, kad jis suprato, ką pasakė Luke, tad tik mandagiai šyptelėjo ir nuėjo prie kito stalelio. - Reikėjo labiau pasimokyti italų,- nusijuokė jis. Greitai persklaidė menu, kuriame buvo pilna itališkai skambančių patiekalų pavadinimų. - Jei jau Italijoj, tai reikia ragauti arba makaronų arba picos,- dabar jis įdėmiai ieškojo, kur buvo jo geidžiami patiekalai. Suradęs picų skyrių, jis išsirinko tradicinę, nes išties norėjo pajusti ir palyginti pigią amerikietišką su tikra itališka. Užvertęs meniu, padėjo į šalį. - Prisiminiau, ką dar norėjau dar namie tau pasiūlyt, nežinau kaip tu sureaguosi ar panašiai, čia tik mano pasiūlymas,- Luke vėlė sakinius, ir delsė eiti prie esmės, nes abejojo ar Ashley patiks jo idėja. - Aš pagalvojau, gal parduodam butus ir keliamės į namą? Nes tas gyvenimas daugiaaukščiame bloke, bent jau man, pabodo. O ir Lux nėra pakankamai vietos, o dar kaimynai, kurie amžinai nepatenkinti, kad automobilį palieku būtent jiems ant tako. Ta poniutė iš antro aukšto grasino, kad subraižys su skėčiu kėbulą, o perdažymas ne vieną tūkstantį kainuoja,- jis atsiduso po tokios greitakalbės. - Manau, supranti ką turiu galvoje,- merginai nespėjus atsakyti prie jų antrą kartą priėjo padavėjas.

_________________
they left us alone, the kids in the dark to burn out forever or light up the spark, we come together, state of the art, we'll never surrender
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Frangipane
I didn't dodge all your bullets. I just denied that they hit me.
avatar

Prirašiau : 120
Hugs : 15
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Antr. 03 31, 2015 1:20 pm

Luke atsikėlus nuo lovos, ir prabilus, Ashley tik palinksėjo, patvirtindama jo žodžius. –Gerai, eime,- pasakiusi ji išsiėmė iš vieno lagamino, kur buvo sukrauti drabužiai pirmus pasitaikiusius rūbus ir nuėjo į vonią persirengti. Tai padarius, ji vėl grįžo į svetainę, kur ir pats Luke buvo jau persirengęs. Dar susišukavusi plaukus su greitai rastu šepečiu, Ashley šyptelėjo ir pasiėmusi telefoną išėjo iš kambario kartu su Luke. Vis keista nuojauta gyveno merginoje, kuri kėlė jaudulį. Atrodė kažkas atsitiks, bet turbūt tai buvo tik vienas dalykas kurio tikrai nebus. Atsidūrus gatvėje kur ir vėl kilo didžiausias šurmulys, bei spigino lyg niekad saulė, Ashley atsiduso. Nepatiko jai tokia įkyri saulė. Vertė likti namuose, bet ji nepasidavė, kadangi nenorėjo sugadinti šios dienos. Ir ypač norėjo pati apžiūrėti miestą, bet jeigu ji dabar būtų Niujorke- turbūt liktų namuose.
Susikibus šių rankoms, Ashley tik dabar susiprato jog net nežinojo kur šiedu ėjo. Einant laikui, bei vis matant visokio tipo pastatus, pagaliau ši porelė priėjo kavinę. Vienas nuostabus dalykas buvo tas, jog ir laisvas staliukas lauke po skėčiu buvo. Atsisėdusi vaikino palepimu prieš jį, ji taip ir padarė, o prisistačius padavėjui kaip iš filmų, Ashley šyptelėjo. Maži, bet gražiai išpuoselėti ūsai, bei grynas itališkas akcentas, kuris versdavo panašus amžiaus kaip jo, vietines merginas aikčioti iš nuostabos. Buvo ši mergina skaičiusi, jog nedaug yra likę grynų italų, bet ateityje jų padaugės, kadangi populiacija padidėjo, kas darė didesnę tikimybę likusiems išsisklaidyti po pasaulį. Jo sakomus sakinius kažkodėl merginai ėjo puikiai suprasti, gal todėl jog buvo keletą žodžių pati girdėjusi. Jau ši pati norėjo atsakyti, bet Luke greičiau tai padarė ir nuvijo padavėją šalin. Būtų įdomu su juo pabendrauti.- Tu ir taip puikiai susitvarkai. Nebūtina,- pasakiusi šyptelėjo ir tada peržvelgė šalia buvusį kanalą. Valtys plaukiančios buvo visokios formos, visokių dydžių ir su nuostabiais raštais. Žavėjo merginą čia vyraujanti aplinka. Turbūt čia gyvenantiems vienas malonumas, bet per potvynius jau nebėra malonumo. Užtvinęs kanalas ir persisunkęs vanduo liejasi laisvai į gatves- vienas siaubas. Peržvelgusi, bei pavarčiusi meniu, mergina nusprendė jog valgyti ji visiškai nenorėjo, tad sumanė užsisakyti tiesiog pienišką kokteilį. Vaikinui prabilus apie kažkokią idėją, Ashley pakėlė vieną antakį ir laukė jo toliau kalbant. Jai delsimas nepatiko ir ši jau norėjo šį paskubinti, bet jis nutraukė ją ir pradėjo tarškėti, kad Ashley tik vieną dalyką suprato. Luke norėjo keltis su ja į vieną namą. Aišku, idėja merginą tenkino šimtu procentų, bet gaila jog ši nespėjo atsakyti, nes netrukus ir vėl prisistatė padavėjas, kuris maloniai šyptelėjo Ashley. Prieš vaikinui prabylant apie užsakymą Ashley iškart prabilo.- Norėsiu pieniško kokteilio,- bet supratusi jog šis italas nesuprato ką ji turėjo omenyje, ji pradėjo sukti mintyse žodį kuris galėjo reikšti norimą užsakymą.-frappè,- padavėjas supratęs ko mergina norėjo supratingai linktelėjo ir laukė Luke užsisakant. Ashley nekantravo atsakyti, tad tyliai sumurmėjo šiam.- Aš neprieštarausiu tavo norui, keltis į namą kartu,- tai pasakiusi šyptelėjo ir vėl atsilošė į kėdės atlošą.


_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Luke Hemmings
Exercise? I thought you said extra fries
avatar

Prirašiau : 123
Hugs : 9
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Antr. 03 31, 2015 4:06 pm

Priėjus padavėjui, Ashley užsisakė pirma, o tuomet vaikinas, kad per daug nereikėtų vargti, tiesiog atvertęs meniu bedė pirštu ir ištarė visiem pasaulio žmonėms suprantama žodį: pica. Padavėjas eilinį kartą linktelėjo susirinko meniu ir dingo kavinės viduje.
- Tu rimtai?- Luke išties nudžiugo, nes manė, kad Ashley gali vienaip ar kitaip nenorėti, dėl kokių priežasčių, jis nežinojo, tiesiog baiminosi, kad ji nenorės parduoti savo buto, nes jautė, kad jai visai patiko ten gyventi.
Luke buvo pasiruošęs teigiamam, gal netgi labiau nei neigiamam merginos atsakymui, tad greitai išsitraukė mobilųjį ir įjungęs galeriją padavė jį merginai. - Peržiūrėk namus, internete kelių paieškojau, ten visi parašyti su kainomis, bet per daug nekreipk dėmesio,- jis patenkintas atsilošė kėdėje. - Man labiausiai patinka, tas pilko akmens, nes yra baseinas ir didelis plotas prie miško, nors ir tolokai nuo miesto, bet juk yra automobilis,- vaikinas nutilo. - Galėsim ir antrą įsigyti, kiek pamenu juk teises vairuoti turi, tik nesinaudoji ta privilegija, tiesa?
Ashley bežiūrint atkeliavo jos kokteilis ir vaikino pica.
- Bon appetit,- palinkėjo padavėjas ir vėl paliko Luke su Ashley vienus.
Luke nedelsė nė akimirkos, jis pradėjo doroti picą, nors šalia ir buvo įrankiai, jis greičiau jautėsi lyg namie, tad nesikuklindamas valgė rankomis.
- Nori gabalėlio?- jis kilstelėjo viena gabalėlį ir greitai, dar merginai neatsakius jis pradingo burnoje. - Greitai nebeliks.

_________________
they left us alone, the kids in the dark to burn out forever or light up the spark, we come together, state of the art, we'll never surrender
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Frangipane
I didn't dodge all your bullets. I just denied that they hit me.
avatar

Prirašiau : 120
Hugs : 15
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Antr. 03 31, 2015 4:20 pm

Vaikinui užsisakius, Ashley nusuko akis į praeinančius žmones. Buvo įdomu tyrinėti kiekvieno aprangą, o ir charakteris puikiai matėsi, kadangi vieni pykosi eidami, kiti ginčijosi dėl kažkokios minties kuri aiškiai nesutapo su savąja. Ši mergina neslėps- kartais ir šiai porelei taip būdavo, kadangi Ashley charakteris buvo sunkus. Greitai įsiplieskiantis, bet jei ji myli- tai mylės, kad ir pyks, tad turbūt vos tik susipykus kaip visada jis eis atsiprašyti Luke.- Luke, aš nemeluoju. Nebent kai noriu pajuokauti, o dabar nenoriu. Taip, aš noriu su tavimi persikelti į namą,- Ashley nuoširdžiai nusišypsojo, kadangi atrodė jog šis buvo lyg mažas vaikas. Bet iš tikrųjų šis tiesiog džiaugėsi , jog Ashley sutiko, nes dažniausiai to nebūdavo, kadangi ji kaip ir pati minėjo- charakteriai, mintys nesutapo. Gavusi į rankas Luke telefoną, ši pasižiūrėjo į jį ir prabilo.- Aš noriu su tavimi persikelti į namą, o ne į vilą,- tai pasakiusi ji šyptelėjo ir peržiūrėjo nuotraukas kurios iš tikrųjų atėmė žadą. Namai buvo įvairiausių dydžių, stilių ir Ashley negalėjo išrinkti to vienintelio. Išgirdusi Luke pasiūlymą, ji palinksėjo galvą, nes vis dar žiūrėjo namų nuotraukas, bet išgirdusi apie automobilį ir, kad jį galės laisvai nusipirkti, ji lėtai pakėlė galvą ir padėjo telefoną ant stalo, bei pastūmėjo link Luke.- Jeigu man jo reikės. O jeigu ir reikės- aš galiu jį pati įsigyti. Pasakau, net nebandysi man nupirkti jo taip š niekur nieko kaip visada,- atsakiusi mergina pagaliau pamatė savo užsakymą ant stalo. Atsigėrusi jo šiek tiek, ji netrukus išgirdo iš Luke klausimą ir ji nusijuokė.- Jeigu būčiau norėjusi picos, būčiau užsisakiusi. Bet ne, ačiū nenoriu, valgyk tu,- tai pasakiusi ji šyptelėjo ir pradėjo žiūrėti sėdinčius žmones, kurie sėdėjo dešinėje pusėje.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Luke Hemmings
Exercise? I thought you said extra fries
avatar

Prirašiau : 123
Hugs : 9
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Antr. 03 31, 2015 7:00 pm

Luke pavartė akimis išgirdęs, kad Ashley pati įsigis automobilį. Paprastai vaikinas nesididžiuodavo, kad turi daug pinigų, tačiau jis ir negailėdavo jų tiems, kuriuos mylėjo, o tokių žmonių buvo tik saujelė. Tėvai, broliai, artimesnės giminės ir žinoma Ashley. Luke niekada nenuneigė pasakymo, kad pinigai laimės neatneš, tai buvo nenuginčijama tiesa, tačiau geresnis daiktas vistiek suteikė bent mažą procentą daugiau džiaugsmo, nei pigus pakaitalas.
- Ech, reikės garažo už namo, kad to surūdijusio automobiliuko niekas nematytų,- erzindamas tarė vaikinas.
Pro šalį su krepšeliu ryškiai raudonų rožių traukė mergaitė, garsiai, anglų kalba plyšaudama, kad viena rožė vos penki eurai. Apiplėšimas, pamanė, Luke, tačiau jam daugiau nieko netarus, jis jau traukė piniginę ir pakvietė mergaitę prieiti arčiau. Ši linksmai pristriksėjo prie stalelio, supratusi, kad tuoj gaus užsidirbti. Tačiau, vos pravėrus piniginę, Luke pamatė, kad joje buvo vieni doleriai. Jis visiškai buvo užmiršęs išsikeisti pinigus oro uoste.
- Doleriais priimi?- paklausė vaikinas. Mergaitė visiškai nesutriko, net būdama tokia nedidelė, ji tikriausiai sekė visas su ekonomika susijusias naujienas, nes greitai tarė:
- Tuomet 5 doleriai,- Luke nesiginčijo ir mergaitei į delną įspraudė penkias kupiūras po 1 dolerį, o ji savo ruožtu iš krepšelio ištraukė vieną rožę ir padavė Luke. Atsiskaičiusi ji paėjėjo toliau, ir vėl grįžo prie savo įprastinio prekybos šūkavimo.
Luke per stalą ištiesė rožę Ashley.
- O čia tau,- jis retai dovanodavo gėles, vietoj to jis dažnai savo merginai pirkdavo kažką valgomo, žinoma, kad ir pats gautų to paragauti, tad dabar buvo iš tiesų išskirtinis atvejis, kad vaikinas nupirko nors ir vieną, tačiau gyvą gėlę.

_________________
they left us alone, the kids in the dark to burn out forever or light up the spark, we come together, state of the art, we'll never surrender
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Frangipane
I didn't dodge all your bullets. I just denied that they hit me.
avatar

Prirašiau : 120
Hugs : 15
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Tr. 04 01, 2015 1:24 pm

Luke pavarčius akis, Ashley atsiduso. Nepatiko jai kaip jis taip lengvai mėtydavo pinigus į šonus. Aišku, smagu ir malonu kartais pasilepinti, bet šis leisdavo pinigus lyg jų jam augtų ant kokio medžio. Šis visada pasiteisindavo, jog jis niekada negailės pinigų sau mylimiems žmonėms, ir nors Ashley jam toks ir buvo asmuo, bet jai nepatiko. Ji ir pati galėjo savimi pasirūpinti, bet kartais nesiskųsdavo. Pavyzdžiui, kai jie būdavo kavinėje ir Ash yra pamiršusi piniginę- tai praverčia. Bet dėl tokių menkniekių- tikras absurdas. Geriau jis juos investuotų į sau norimus daiktus, pavyzdžiui į mašiną. Visada yra visokių trūkumų jose, tad puikiai viskas sueitų.- Ai, prisiminiau tik dabar. Aš grįžusi iš Italijos pirksiu mašiną. Nežinau kokią, bet turbūt tą kurios visada norėjau,- pasakiusi Ashley davė užuomeną Luke, tikėdamasi jog šis supras apie ką eina kalba. Ashley ir vėl po kelių minučių buvo susikoncertavusi į aplinkui vykstantį veiksmą. Žmonių minios tiesiog plūdo į gatves. Neretai kažkieno daiktai nukrisdavo. Jeigu tai būdavo koks megztinis ar šalikas- gaila, bet reikdavo jau jį skalbti, kadangi be jokio gailesčio ar padėjimo jis būdavo sutryptas. Nepavydėtina situacija. Žmonės tik grūdosi vienas pro kitą, o jeigu dar ir kokia mašina turėdavo pravažiuoti- tikras siaubas. Rėkiantys vaikai, ar spiegiantys, nes neranda mamų tiesiog mirguliavo akyse, bet po kelių minučių- viskas praėjo. Vėl viskas teka sava linkme, sava rutina. Normalus ėjimas, nesigrūdimas. Dar kai kurie randa vietos pasišnekučiuoti kokiame kamputyje, nes nenori kliudyti veiksmo. Toks monotoniškas gyvenimas virė šiame mieste, arba galima sakyti vien tik šioje gatvėje. Gi pagrindinėse gatvėse visada virdavo toks veiksmas.
Ashley net nespėjo sureaguoti, kaip jai buvo paduodama rožė. Aišku, ji būtų klaususi kada spėjo jis ją nupirkti, bet pamačiusi nubėgančią mergaitę su gėlių krepšeliu, ji tik šyptelėjo. Retai ji sulaukdavo kažko tokio iš Luke. Dažnai tai būdavo koks greitai prarandamas dalykas- maistas. Restoranai, vakarienės, paprasti pasimatymai. Dažniausiai taip ir vykdavo. Paėmusi rožę, ji ją pauostė ir nusišypsojo žiūrint į jos raudonus žiedlapius. Patiko jai velniškai rožės, kadangi ir raudona spalva patiko.- Ačiū tau labai,- pasakiusi pažvelgė į Luke, o tada padėjo rožę ant stalelio, bei toliau gėrė kokteilį. Tai bedarydama ji vis galvojo, ką Luke ji galėtų padovanoti, nes ji tiesiog žinojo, jog ir šis norėtų kažko, bet vis lindo į galvą paikos mintys kurioms reikėjo bent šiek tiek laiko susiruošti. Tad ši nusprendė jog reikėtų tiesiog apsižvalgyti internete idėjų, bet beimant telefoną šis iškrito ant plytelių ir Ashley tvirtai žinojo, jog nieko gero nebus. Pakėlus ji atsiduso ir peržvelgė buvusią situaciją. Suskilęs ekranas viršuje. Iš šono- situacija juokinga, iš Ashley pozicijos- nebe. Padėjusi telefoną ant stalelio ji jį vis nužiūrinėjo įdėmiu žvilgsniu, bandydama rasti gerą išeitį, bet niekaip nerado.


_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Luke Hemmings
Exercise? I thought you said extra fries
avatar

Prirašiau : 123
Hugs : 9
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Tr. 04 01, 2015 4:55 pm

Merginai per aplinkui užsiminus apie automobilius vaikinas greitai užsidegė šitos temos taip lengvai neapleisti. Vien dėl to, kad greiti automobiliai buvo šio vaikino silpnybė. Jei tik transporto priemonė turėjo keturis ratus, mažiausiai šešių cilindrų tūrio variklį ir sportinę išvaizdą, buvo didesnė nei 70% tikimybę, kad jis tą automobilį nusipirks, tik vienintelis dalykas, kuris jį stabdė, tai vietos nebuvimas ir šiaip nebuvo itin saugu laikyti savo automobilį šalia daugiabučio, gatvėje. Niekada negalėjai žinoti, kokių asmenų dėmesį patrauks išvaizdžiai atrodanti transporto priemonė. Vaikinas apsimetė labai susimąsčiusiu ir bandė įspėti apie kokį automobilį jam bandė užsiminti Ashley.
- Tai tikriausiai pirksi Porsche Carrera, raudona?- jis kilstelėjo antakius. - Ar gal Ferrari Enzo, bet turbūt irgi raudoną,- jis nutilo. - Spėju, kad bent jau spalva tai tikrai bus raudona. O kėbulo tipas? Kabrioletas? Ar universalas, kad daug pirkinių krepšių po apsipirkimo sutilptų?- vaikinui tiesiog patiko erzinti savo merginą, jis abejojo ar pataikė atspėti kokio automobilio ji norėjo, tačiau bent jau pats jai pateikė užuominų, kad ji galės turėti tokį, kokio užsigeis.
Porelės pašnekesiai ir erzinimas visiškai neišsiskyrė iš bendro idiliško Venecijos gatvės vaizdo. Papūtęs stipresnis vėjas iš kanalo pusės privertė Luke pasukti galvą į tą pusę, jo dėmesį patraukė pro šalį plaukiant gondola, kurioje sėdėjo meiliai besiglaustanti porelę, o priešakyje vaikinas su ilgu irklu traukė kažkokią itališką baladę, kuri puikiai tiko prie tos romantiško pasiplaukiojimo atmosferos. Luke jau norėjo siūlyti Ashley eiti ir pasiplaukioti, kai jo ausis pasiekė merginos aiktelėjimas ir mobiliojo telefono kritimas ant žemės. Gatvės buvo grįstos akmenimis, tad kritimo šis faktas visiškai nesušvelnino. Kelioms akimirkoms prie stalelio stojo tyla, atrodė jiedu abu buvo sulaikę savo kvėpavimą. Mergina po akimirkos atkuto ir dingo po staleliu pakelti telefono. Atsitiesusi ji nieko nepasakė, bet jos veido išraiška išdavė, kad vienaip ar kitaip telefonas patyrė, ką reiškia kristi iš pusmetrio ant kietos, akmenuotos žemės. Luke greitai puolė raminti merginą.
- Ei nepergyvenk, juk jis vis dar veikia, tiesa?- jis nebuvo tikras, tačiau juto, kad nuo tokio smūgio mobilusis neturėjo visiškai atsijungti. - Pakeisim tą ekraną,- jis mostelėjo padavėjui atnešti sąskaitą. - Geriau eime, kur nors. Gal pavyzdžiui pasiplaukioti gondolomis?

_________________
they left us alone, the kids in the dark to burn out forever or light up the spark, we come together, state of the art, we'll never surrender
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Frangipane
I didn't dodge all your bullets. I just denied that they hit me.
avatar

Prirašiau : 120
Hugs : 15
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Tr. 04 01, 2015 5:47 pm

Ashley šimtu procentų dar pati nežinojo kokį automobilį pirks, bet atrodė jog Luke jau būtų viską konkrečiai žinojęs. Ji visada norėjo kažko paprasto, bet ne prasto. Ji galvojo pati apie Ferrari, bet svajonėse. Aišku ji išgalėtų pilnai tokį nusipirkti, bet kažkodėl nebuvo noro. O gal buvo noras, tik Ashley tą momentą galvojo, jog nereikės automobilio? Bet dabar ji tikrai žino, jog reikės, jeigu šiedu kraustysis į visiškai kitą miesto pusę. Ten turbūt bus ramiau, kas be ko. Bet turbūt nebus ką veikti. Teks beveik visą dieną praleisti kažkur arba lovoje, bežiūrint visokius serialus. Išvis tinginystė kankino Ashley. Ji mėgdavo judėti, kažką veikti, o ten, pamiškėje nulis pramogų. Nebent baseinas, kuriuo turbūt pati Ashley nesinaudos. Arba naudosis tik per metus vieną kartą. Išgirdusi Luke pasiūlymus, bei spėjimus ši tiesiog nusijuokė.- Aš visai kitokį automobilį pirksiu, bet taip, tai bus Ferrari. Ir tu turbūt bandai mane suerzinti, ir tau pavyks. O po aš tave erzinsiu visokiomis pravardėmis ir vis grasinsiu jog subraižysiu tavo brangiojo, nuostabiojo automobilio kapotą. Pažiūrėsiu kaip tau patiks tokie dalykai.,-. pasakiusi Ashley pažvelgė į Luke laukdama jo reakcijos, kadangi žinojo kaip šis saugojo tą automobilį, kurio net pavadinimo ji neprisimena, tik žino jog sėdynės yra velniškai minkštos.
Telefonas buvo Ashley lyg didžiausias gyvenimo pagalbininkas. Viską ji jame galėjo rasti, ir tas turbūt džiugindavo ją, kadangi nedažnai ji susidurdavo su tokiomis situacijomis, kaip su buvusia dėl idėjų ką pirkti Luke. Taip, šiai merginai jų dažnai pristigdavo ir tekdavo imti telefoną, rašyti kokiai nors draugei arba internete naršyti kol rasi tinkamą antraštę. O dabar atrodė visas smagumas pradingo, kai ji savo turtą pamatė sudužusį. Išgirdus Luke sakinį ši į jį pasižiūrėjo rimtu žvilgsniu.- Aš tau turbūt panaši į dvylikametę mergaitę kuri visą savo gyvenimą praleidžia prie telefono, kompiuterio ar planšetės? Luke! Man nebūtina sakyti, kad nepergyvenčiau. Ir taip, jis veikia. Na bent kol kas,- Ashley atsakius ir vėl netrukus iš Luke išgirdo frazę.- Aš nueisiu į telefonų taisyklą ir aš susimokėsiu. Ir dievaži, dar kartą išgirsiu apie tai, kad tu man kažką nupirksi brangaus ir tai ką aš galiu laisvai pati nusipirkti- prižadu, miegosiu kitame visai kambaryje. Taip, užsisakysiu visai kitą kambarį, visai kitame viešbučio gale,- atsakiusi mergina atsiduso ir atsistojo.- Eime. Galime,- pasakiusi laukė kol padavėjas ateis.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Luke Hemmings
Exercise? I thought you said extra fries
avatar

Prirašiau : 123
Hugs : 9
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Kv. 04 02, 2015 12:50 pm

Atėjęs padavėjas profesionalo greičiu surinko indus ir pateikė sąskaitą. Luke žvilgterėjo į ją ir kilstelėjo antakį.
- Na, tai gal sumokėsi?- labai rimtai tarė jis. Kartais Ashley tonas jam nepatikdavo, galbūt ir perdėtai jis ją rūpinosi ir vis bandė parodyti, kad ji gali turėti ką nori, tačiau kai ši užsiplieksdavo ir kone jau pykdavo, pykdavo ir Luke. Pamatęs, kad Ashley žandikaulis kone atvipo, jis greitai akmeninę veido išraišką pakeitė linksmą. - Nesiraukyk taip, gi juokauju,- atsistodamas jis padėjo reikiamą sumą ant atnešto padėkliuko ir pakilo eiti. - Neširsk šitaip, tik juokauju, pažįsti gi mane,- jis švelniai bakstelėjo merginai į šoną, o tada ją apkabino per liemenį ir trumpam sustabdęs, kad ši niekur neit, stipriai pabučiavo į lūpas.
Jiedu taip žingsniuodami priėjo prie vieno iš turistų labiausiai lankomų Venecijos tiltų, pavadinimu Rialto. Jis iš tolo švietė baltomis plytomis ir pusapvalėmis arkomis, kurių buvo trylika, bent jau tiek Luke spėjo greitai suskaičiuoti. Po šešias iš kiekvienos pusės ir viena didelė per vidurį. Luke su Ashley prasisprausdami pro turistų su fotoaparatais minias, ir krykštaujančius vaikus, kad šiuos tėvai pakeltų ir parodytų, kaip atrodo vaizdas nuo tilto, laipteliais užlipo iki tilto vidurio. Prieš akis atsivėrė nuostabi panorama. Du gatvių krantai ir platus kanalas su spalvotais, metaliniais kuoliukais, kyšančiais iš vandens, prie jų daugybė įvairaus dydžio gondolų.
Luke persisvėrė per tilo kraštą pažvelgti žemyn į žydrą vandenį, nuo kurio atsispindėjo saulės spinduliai ir visai nepajuto, kaip kažkas prabėgdamas pro šalį ištraukė jo piniginę iš galinės kelnių kišenės. Jam akimirką pasirodė, kad tai Ashley ranka buvo jo kišenėje, tačiau greitai atsitiesęs jis čiupo už kišenės, kuri dabar buvo tuščia.
- Velnias,- garsiai nusikeikė vaikinas, aplink buvusios moteriškės nužvelgė jį nepatenkintais žvilgsniais. Jis greitai pradėjo dairysi į visas puses, tačiau tai buvo bergždžias reikalas, kas vogė piniginę, jau seniausiai buvo dingęs ir akiračio. Ashley pakraupusiu žvilgsniu žiūrėjo į Luke. Šis tik atsirėmė į tilto kraštą ir giliai atsiduso galvodamas ką reikią daryti. - Reikia skambinti į banką, kad užblokuotų sąskaitą, ir būtinai reikėjo pasiimti kelis tūkstančius grynais, idiotas,- tyliai sumurmėjo sau po nosimi. - Reikia grįžt į viešbutį,- jis atsisukęs pradėjo laipteliais leistis žemyn ir sukti takeliu atgal į viešbutį, jis net nežinojo ar Ashley seka jam iš paskos.

_________________
they left us alone, the kids in the dark to burn out forever or light up the spark, we come together, state of the art, we'll never surrender
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Ashley Frangipane
I didn't dodge all your bullets. I just denied that they hit me.
avatar

Prirašiau : 120
Hugs : 15
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again

RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   Kv. 04 02, 2015 4:09 pm

Padavėjui padėjus sąskaitą ant stalo, Ashley ją įdėmiu žvilgsniu nužvelgė, o iš Luke išgirdus jog tegul ši sumoka, ji jau norėjo trauktis reikalingą banknotą iš džinsų kišenės, bet Luke netrukus pasakė jog juokavo ir ši atsiduso. Tiesa, jog kartais jo juokai nebuvo juokingi. Ir šiaip, daug ko juokai buvo labiau rimti negu juokingi. Juodas humoras merginai ypatingai nepatiko. Kam gali patikti patyčios ir kai kurių šalių arba „juokavimai“ apie mirtis, netekimus svarbių galūnių ir panašiai. Arba smurtavimą. Ashley griežtai buvo nusiteikusi, ir Luke dar pasisekė jog nejuokavo tokiais dalykais. Turbūt suprato, jog ši yra nenusiteikusi kažkokiems kvailiems juokeliams, bet nemeluos ji. Kartais šie praversdavo. Pavyzdžiui kaip būdavo ji liūdna arba kažkas nenusisekdavo, Luke paskambindavo ir kažkokį juokelį pasakydavo ir netrukus Ashley namuose pasklisdavo garsus juokas. Lyg nuraminus mažą vaiką, Luke padarė tą patį su Ashley.- Jau man reikės turbūt skambinti kaimynei ir sakyti, jog paruoštų katę. Geros pagalbininkės jos yra, tiesa?- pasakiusi užuomeną dėl kapoto, Ashley pavartė akis, o sulaukusi bučinio, ji nusišypsojo Luke į lūpas.
Priėjus garsųjį tiltą- Rialto, Ashley nustebo. Matomas vaizdas labiau stebino, nei matytas internete. Tiltas buvo sudarytas iš baltų plytelių, bei trylikos arkų, kas buvo nuostabu. Pro jo apačią plaukė keletas gondolų su porelėmis, kas privertė šyptelėti, nes atrodė jog šie rado ramybę net ir tokiomis aplinkybėmis. Užlipus laipteliais iki vidurio, kur buvo pati didžiausia arka, Ashley net nesidrovėjo ištyrinėti kiekvieno kampelio, kadangi žinojo, jog daugiau galbūt į šį kraštą neužsuks. Ši proga viena vienintelė gyvenime, na bet nesakyk to sakoma. Nežinai kaip viskas pasisuks. Bet netrukus, tyla tarp šios porelės išnyko, kai Luke garsiai nusikeikė, kas privertė Ashley žvilgsnį nusukti į to išleisto garso kaltininką. Luke vis čiupinėjo kišenes, kas privertė merginą susirūpinti. Tiesa, tokiuose miestuose siautė visokių žmonių. Kai kurie užsiiminėjo būtent tokiais dalykais- kišenvagystėmis. Vaikinui nuskubėjus prieš tai kažką sumurmėjant, dar mergina greitai padarė nuotrauką su savo sudužusiu telefonu ir greitu ėjimu nuėjo paskui Luke į viešbutį.

_________________
Atgal į viršų Go down
Peržiūrėti vartotojo aprašymą
Sponsored content
RašytiTemos pavadinimas: Re: Kavinė   

Atgal į viršų Go down
 
Kavinė
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
 :: Venecija-
Pereiti į: